×
سیستم مدیریت یکپارچه

سازمان بهینه تر
مخاطب راضی تر
هزینه ی کمتر

how organized you are?

حوزه کاریتون چی هست ؟

سه نوع وبسایت
پیشنهاد ما برای شما

نمایش آنلاین محصولات و امکان خرید آنلاین یکی از مزیت هایی که برای هر برندی که به مشتری هاش اهمیت میده، از اوجب واجباته.

برای معرفی شرکت و خدماتی که به مشتری هاتون ارائه می دین، استفاده از سایت بهترین گزینه است چرا که از تحریم ها و فیلتر-ها در امان اید..

برای داشتن فضایی که خبرهای حوزه مورد نظرتونو در اون قرار بدین و خیالتون راحت باشه که نه فیلتر میشه و نه از بین میره، در هر زمان و مکانی هم که بخواهین می تونین به اطلاعاتتون دسترسی داشته باشین، داشتن سایت خبری بهترین گزینه انتخابی پیش روی شماست.

http://YourDomain.com/
 انواع وبسایت
هسته ی مرکزی
Core
محصولات، خدمات و انبار
Product Management
سیستم مدیریت مالی
Finance Management
سیستم مدیریت سفارشات
Orders Management
سیستم مدیریت پروژه
Project Management
مدیریت ارتباط با مشتری
CRM
فروش آنلاین
Online Selling
یک نمای کلی

سیستم ما، در یک نگاه خیلی ساده

سیستم ما از یک هسته ی مرکزی قدرتمند سر منشا می گیرد. در کنار این سر منشا بخش های مختلفی مشغول کار هستند. به عنوان مدیریت محصولات و خدمات شما. در واقع شما در سیستم تمام محصولات و خدمات خود را تعریف میکنید و حتی می توانید از آن به عنوان سیستم انبار داری استفاده کنید. حال می توانید در بخش مدیریت سفارشات همین محصولات رو به فروش برسانید و در سیستم حسابداری خود آنها را رصد کنید. همین طور با پلن های فروش مختلف مشتریان خود را راضی مدیریت کنید.

36
36
36
سیستم متصل به وبسایت
48
48
48
سیستم مدیریت فعال
37610
37610
37610
مشتری ثبت شده
اطلاعات بالا به طور حدودی بوده و ابتدای هر ماه به روز می شوند.
1
مدیریت ارتباط با مشتری

بهترین مشتریان شما
مشتریان وفادارتان هستند.

More Loyalty, More Revenue

هدف از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری، در واقع تهییج مشتری به خرید مجدد و یا معرفی شما به دیگران هست. در واقع ما میخواهیم حس خوب در مشریان خود اضافه کنیم.

Banner
Banner
2
مدیریت محصولات، خدمات و فروش و انبار

تصور ما از یک سیستم فروش
نظم حداکثر، هدررفت حداقل
فروش بیشتر

Be Precise

ابتدا ما تمام محصولات و خدمات شما رو سیستماتیک و منظم ثبت و مدیریت میکنیم. بعد میایم بررسی میکنیم از هر کدوم از اونا چقدر داریم در واقع سیستم انبار رو منظم میکنیم. حالا میشه اونا رو خیلی منظم و حساب شده ارائه داد و به روش های مختلف اونا رو فروخت.

3
امکانات عمومی

آنچه برای مدیریت لازم دارید
ما برای شما آماده میکنیم.

We Make tools

هدف از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری، در واقع تهییج مشتری به خرید مجدد و یا معرفی شما به دیگران هست. در واقع ما میخواهیم حس خوب در مشریان خود اضافه کنیم.

Banner

مراکز پزشکی

Medical Centers

کلینیک ها، مطب ها و حتی درمانگاه ها، امکانات اختصاصی مانند صدور نسخه، سیستم رزرو وقت، مدیریت خدمات و ...

مراکز فروشگاهی

Stores

انواع فروشگاه از مواد عذایی تا لوازم خانگی، لوازم دیجیتال و حتی خودرو. امکاناتی از قبیل مدیریت انبار، مدیریت فروش، مدیریت مشتریان و ...

مراکز ورزشی

Sport Centers

انواع باشگاه های ورزشی، استخرها، سالن ها و ... . امکاناتی از قبیل اطلاع رسانی، تعریف پلن های ثبت نام،، برنامه ی غذایی و ...

مراکز آموزشی

Learning Centers

آموزشگاه های زبان، فرهنگی، هنری و حتی مدارس. اطلاع رسانی های گسترده، تعریف تکالیف در وبسایت و ...

املاک و مستقلات

Real Estates

آژانس های مشاورین املاک، شرکت های ساختمانی، معماری و ... . مدیریت املاک و مستقلات، تعیین کاربران با دسترسی های مختلف، قابلیت ثبت رویدادها و ...

مجموعه های غذایی

Food Complex

رستوران ها، فست فودها، کافی شاپ ها، شیرینی فروشی ها و ... . تعریف انواع منو و محصولات، ورودی و خروجی انبار، پیشنهادات خاص و ...

این طرح ها، طرح هایی عمومی هستند و قطعا بر اساس نیاز کسب و کار شما اصلاح خواهد شد.

اعداد و ارقام تعهد شده ملاک دوره ی زمانی قرارداد می باشد و نه زمان 1 ماه، اما سعی پیمانکار حصول تعهدات در در دوره ی زمانی 1 ماهه می باشد. (در صورت نیاز اهتمام به دوره زمانی خاص و کمیت بالاتر، پلن های ترکیبی در اختیار شما قرار میگیرد)

ما ملزم به مدیریت حساب تجاری شما در شبکه های اجتماعی و عمل به تعهدات ذکرشده می باشیم، و تعهدی در قبال میزان فروش نداریم. بدیهی است که وظیفه ی ما افزایش بازخورد شما در شبکه های اجتماعی می باشد.